מרכז הדגים והפירות היא לא רק חנות
היא גם הגשמת חלום של אהבת הים והטבע

"מרכז הפירות והדגים" משווק לכם את המוצרים האיכותיים והטריים ביותר, אנו קוטפים מלקטים ומספקים את המוצרים על פי הזמנתכם, כך שהסחורה המגיעה לביתכם היא באיכות ובטריות הגבוהה ביותר.

אזורי שירות:

כחברה בצמיחה הגדרנו אזור פעולה בשלב הראשוני, אזורי החלוקה שלנו עדיין אינם נרחבים ופועלות בשלב ראשוני בערים ירושלים והסביבה ,אנו עושים הכל על מנת שנוכל בעתיד להרחיב את אזורי הפעילות שלנו ולהגיע אליכם לכל מקום.

שעות פעילות:

שירות המשלוחים פועל בימי רביעי חמישי ושישי.

על מנת שתקבלו את הזמנתכם ביום רביעי בבוקר יש להזמין עד יום שלישי בשעה 21:00, אם ברצונכם לקבל את ההזמנה ביום חמישי בבוקר יש להזמין ביום רביעי עד השעה 21:00 וכן ביום שישי יש להזמין עד יום חמישי בשעה 21:00.  כל הזמנה שתתקבל  מעבר לימים אלו המשלוח התבצע ביום המשלוחים הבא.

מועדי הזמנה קפדניים נועדו כדי לאפשר לחקלאי לצאת במהלך היום ללקט את המוצרים. המוצרים נארזים בשעות הלילה ואז נשלחים אליכם במהירות האפשרית כדי שיגעו באיכות ובטריות הגבוהה ביותר.

דמי משלוח:

המשלוח ללא עלות בקניה מעל 100 ₪.

חשוב לדעת!

לעיתים נגרמים עיכובים שאינם תלויים בנו, אנו מתנצלים מראש על כל איחור או בעיה אחרת שתגרם. אנו "במרכז הפירות והדגים" נעשה הכל כדי לעמוד בזמנים שהגדרנו ולספק לכם את המוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר ובשירות הטוב ביותר.

X